Fotograf Kraków

Jestem dobrym fotografem z Krakowa. Zapraszam do zamawiania sesji zdjęciowych. 

Dobry Fotograf Kraków

Nowatorskie podejście do fotografii wyróżnia mnie od innych. Fotografia to moja pasja – to coś, co kocham…

…oraz sposób na życie, który pochłania mnie w całości i pozwala mi robić to, co zawsze chciałem. Zajmuję się głównie tematem rozumianej pod każdym względem fotografii ślubnej w Krakowie i okolicach. To bardzo emocjonalne zdjęcia, które pozwalają mi na śmiałą kreatywność. Zawierają w sobie szerokie spektrum fotografii: od zdjęć makro, przez reportaż – aż do pejzaży, w których Młoda Para wspaniale eksponuje się na horyzoncie pięknych widoków. Plener ślubny daje mi osobiście najwięcej możliwości i przyjemności, ponieważ mogę zabrać Młodą Parę w każde wybrane przeze mnie miejsce, które stanie się potem ich osobistą emocjonalną pamiątką.

Zdjęcia nad morzem czy przy górskim potoku, opływającym Wasze nogi, powoduje wiele radosnych chwil, które ja zatrzymuję na moich zdjęciach. Jeżeli szukasz fotografa ślubnego – doskonale trafiłaś/eś. Jestem fotografem z Krakowa, mieszkam i pracuję w tym mieście od wielu lat. Od dłuższego czasu zajmuje się fotografowaniem Krakowa i osób w nim zamieszkujących. Kraków jest miastem innowacji, nieustannie się rozwija i tętni życiem – bardzo mi się to podoba, ponieważ jestem częścią czegoś, co wzrasta i stara się być lepsze. Miasto rodzi wiele nowych możliwości na spędzanie wolnego czasu oraz do fotografowania: tu pojawia się dla mnie okazja na zrobienie ciekawego reportażu z jakiegoś wydarzenia kulturalnego. 

dobry fotograf kraków na sesję

W fotografii portretu już jedno wciśniecie przycisku migawki wymownie świadczy o Tobie. Utrwalam na moich zdjęciach najciekawsze momenty: czasem to portret pozowany w kontrolowanych warunkach (jak widzisz na zdjęciu po lewej stronie), a niekiedy spontaniczne zdjęcie w parku podczas listopadowej pory (prawe). Lubię wtapiać w tło portretu dodatkowe kolory, które nasycają wyraziściej fotografię emocjami, są kontrastem lub uzupełnieniem dla modela/ki. Być może niedługo dla Ciebie…

Emocjonujący reportaż w Krakowie – co w mieście piszczy?

najlepszy fotograf kraków na wydarzenie

Rok temu zacząłem pracować jako fotoreporter dla serwisu imprezy Kraków – to największy portal w Krakowie skupiający ogromną ilość informacji na temat koncertów, zabaw oraz różnych wydarzeń miejskich czy lokalnych. Są tam dostępne informacje o zniżkach i promocjach w lokalach – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.   

To stworzyło mi fotograficzne możliwości reporterskie i okazję do obcowania z celebrytami. Ostatnio wykonywałem reportaże w klubach: Pod Palmą oraz Wytwórnia – zobacz, co działo się na scenie. Obecnie fraza „fotograf Kraków” jest często wyszukiwana, mamy wielu uzdolnionych rzemieślników w tym fachu – ale, niestety, wielu z nich pracuje maszynowo. Ja zawsze cieszyłem się z tego, co robię i czerpałem z tego satysfakcję. Uczęszczałem na warsztaty i wystawy fotografii, aby zawsze mieć świeże spojrzenie na otaczającą mnie rzeczywistość. Fotograf z Krakowa to zdecydowanie termin, który mnie określa! Wykonuję przeróżne zlecenia na terenie całego miasta oraz poza miastem. Głownie zajmuje się fotografią ślubną i reportażem. Wykonuję sesje portretowe pojedynczym osobom oraz całym rodzinom.

Fotograf z Krakowa mówi o uwodzicielskich zdjęciach portretowych

Wykonuje zlecenia na zdjęcia reklamowe oraz produktowe. Jeżeli prowadzisz własną działalność i potrzebujesz zdjęć do ulotek, do folderu czy na stronę www, to doskonale trafiłeś/aś! Przygotuję dla Ciebie oryginalne zdjęcia, które Cię zareklamują. Zobacz galerie fotografii i przekonaj się, że moje spojrzenie na świat jest również Twoim.  Fotografia portretowa w mieście Kraków jest najczęstszym tematem mojej fotografii. Praca modelkami z całej Polski i kilku krajów świata pozwoliła mi natomiast zebrać duże doświadczenie, które potem mogę wykorzystać przy nowych zleceniach. Fotograf Kraków – to właśnie ja! Znam wiele miejsc, gdzie mógłbym zrobić Ci kilka wspaniałych fotografii portretowych w plenerze. Mam kilka gotowych pomysłów na zdjęcia w plenerowe w Krakowie:

  • sesja plenerowa na krakowskich bulwarach lub w innym dowolnym „zielonym” miejscu, np. w lesie;
  • sesja tematyczna, np. w parku linowym lub skateparku;
  • sesja miejska w centrum miasta na spokojnych klimatycznych alejkach lub ruchliwych ulicach Rynku;
  • sesja studyjna w centrum miasta (Rynek) z wybraną przez Ciebie kreacją – baletnicy, żołnierza – każdy znajdzie coś wyjątkowego i oryginalnego dla siebie;
  • sesja narzeczeńska tematyczna: nocna w najpiękniejszych miejscach naszego miasta, sesja na dachach budynków, sesja w otoczeniu natury (rzeki, skały, lasy);
  • sesja dla Par – ZRÓB PREZENT SWOJEJ DRUGIEJ POŁÓWCE i zamów dla Was miłosną sesję pełną emocji.

 

fotograf kraków na ślub i wesele

Krakowski  fotograf powinien być ciągle kreatywny i rozwijać się; powinien unikać popadania w schemat i działania automatycznie – ja właśnie taki jestem. Ciągłe ścigam najlepszych, ciągle poszukuję nowych, innowacyjnych rozwiązań – aby zaskoczyć Ciebie i innych. Zobacz fotografie na mojej stronie w głównym menu: wybierz interesujący Cię temat. Zapraszam również do kontaktu.

Jaka była Twoja najlepsza sesja?