Fotograf Małopolska

Jestem zawodowym fotografem z małopolski zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Artystyczny Fotograf Małopolska

Witam serdecznie mam na imię Dawid, jestem zakochany w fotografii i pracuję na co dzień jako zawodowy fotograf w Małopolsce – w szczególności w jego sercu i stolicy – w Krakowie. Taki fotograf z Małopolski powinien posiadać zróżnicowaną ofertę swoich usług, właśnie taką spersonalizowaną do Twoich potrzeb ofertę posiadam ja. Abyś mógł/a lepiej dowiedzieć się, czym się zajmuję lub co będzie najlepsze dla Ciebie, całą moją ofertę szczegółowo opisałem tutaj. Przedstawię Ci najważniejsze elementy mojej oferty.

Głównym tematem jest fotografia ślubna, szczególnie w Małopolsce – zapisuję światłem na zdjęciach historię miłosną z najważniejszego dnia w Waszym życiu. Mogę również dla Ciebie stworzyć emocjonalny reportaż z dnia ślubu, do którego z radością będziesz wracać po latach i odczujesz te niepowtarzalne emocje odczuwane przez Ciebie wtedy. Taki reportaż jest kompleksowy i szczegółowo przedstawia najważniejsze momenty tego dnia. Od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, aż do sakramentalnego „tak” w kościele – a kończąc na oczepinach i szampańskiej zabawie.  Fotografia ślubna jest wykonywana przeze mnie w dużych miastach Małopolski, np. Kraków, Bochnia, Wieliczka, Skawina, Brzesko, Myślenice itp…

dobra Fotografia Studyjna

Fotografia produktowa w Krakowie – wykonam dla Ciebie zdjęcia produktowe, które posłużą Ci jako reklama. Wykonam je w studiu lub w plenerze – w zależności od tematyki i pomysłu na zaprezentowanie produktu. Dobre zdjęcie produktowe jest Twoją wizytówką, wizytówką Twojej firmy, warto więc mieć profesjonalne zdjęcia w swojej ofercie.

Fotografia plenerowa lub studyjna – popularne teraz sesje plenerowe stają się standardem. Wzbogać się w zestaw dobrych zdjęć studyjnych lub plenerowych, które posłużą jako portfolio lub materiały na stronę WWW czy też ulotki. Jeżeli chcesz otrzymać profesjonale zdjęcia dla siebie lub kogoś bliskiego, to dobrze trafiłeś/aś! Często pracuje również z osobami, które nigdy nie stały przed obiektywem – wiem więc, jak odkryć to, co najpiękniejsze w ludziach.

 

Najlepszy fotograf Małopolska – do usług!

supe Fotografia koncertowa dla kazdego zobacz relacje z koncertu cezika

Jak wygląda taka sesja? Umawiamy się na rodzaj sesji, kolejno proponuję Ci strój oraz wizaż i ustalamy konkretną godzinę oraz dzień. Na sesji ciągle podpowiadam i ustawiam Cię do zdjęć, tak, że nie musisz się specjalnie przygotowywać. Czego wymagam od Ciebie? Uśmiechu i optymizmu! Ja natomiast zajmę się resztą. Jeżeli należysz do grupy osób, które twierdzą że nie są fotogeniczne albo się stresują – to doskonale! Uwielbiam pracować z takimi osobami – pokażę Ci w prosty sposób, jak bardzo się mylisz i, że możesz wyjść pięknie i efektownie na zdjęciach! Nie czekaj i zamów sesję już teraz, zrób coś nowego dla siebie.

Zdjęcia reklamowe – potrzebujesz fotografii reklamowych swojego lokalu, usługi czy produktu, który oferujesz? Reklama to podstawowy zabieg biznesowy. A reklama internetowa i istnienie w sieci jest wręcz obowiązkiem w dzisiejszych czasach. Dobra reklama to dobre zdjęcia! Jeżeli chcesz coś zaprezentować lub sprzedać, dobrze trafiłeś/aś. Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów. 

Renowacja starych zdjęć – stare, zniszczone, dziurawe fotografie to dla mnie nie problem! Odnawiam zdjęcia za pomocą techniki komputerowej. Daję fotografiom nowe życie. Dla ciebie to niewątpliwie ważne zdjęcia Twoich rodziców czy dziadków. Teraz możesz im przywrócić dawny wygląd oraz sprawić, aby na nowo zdobiły Twoje mieszkanie lub posłużyły jako prezent.

Tak właśnie pracuję i oferuję Ci usługę fotograf z Małopolski. Jeżeli chcesz, abym wykonał dla Ciebie profesjonalne zlecenie, skontaktuj się ze mną. Nie jest to cała moja oferta, resztę znajdziesz tutaj – Zapraszam!