Fotograf z Krakowa

Zapraszam do skorzystania z moich usług jak fotograf z krakowa, wykonuje zdjecia i sesje. 

Artystyczna fotografia portretowa

Fotograf z Krakowa – to zdecydowanie ja!
Od momentu zamieszkania tutaj, zacząłem fotografować malownicze krajobrazy i architekturę tego miasta. Kraków kryje w swoich zakamarkach wiele nieodkrytych, tajemniczych miejsc. Nie są to tylko zielone lub złote pejzaże alei czy parków. Zwróciłem swoją uwagę głównie na krakowskie budownictwo i zabytki. Z wielu interesujących miejsc warto wyróżnić ciągle tętniący życiem krakowski rynek i ulicę wokół. Wygląd tych miejsc nocą czy w czasie zimy jest niesamowity. Stanowi to doskonały temat dla początkujących fotografów, którzy chcą zdobyć doświadczenie w fotografii plenerowej. Sam również zaczynałem fotografować te najbardziej rozpoznawane miejsca, zaprzestając stopniowo na rzecz innych – tych, które jeszcze nie sfotografowano lub nie widziano z tej “mojej” perspektywy.
Dobry fotograf z Krakowa próbuje sam odnaleźć najciekawsze widoki w swoim otoczeniu i ukazać miasto w jak najatrakcyjniejszym ujęciu. Zafascynowały mnie lokalizacje, które dawały do myślenia i zastanowienia się: gdzie to miejsce jest? Włączając w to zdjęcia z wysokości – z dachów budynków ukazujących panoramę krakowskich szczytów, często oświetloną blaskiem zachodzącego słońca, otuloną chmurami.

Abmitny Fotograf z Krakowa do usług.

Jest to forma kreatywnej fotografii, jaką lubię uprawiać i wprowadzić innych w stan  pozytywnej konsternacji. Często się potem okazuje, że są to miejsca, które znają
i odwiedzają. Jeżeli potrzebujesz zdjęć naszego miasta, skontaktuj się ze mną. Jeżeli nie będę posiadał zdjęć interesującego Cię obiektu, zrobię je w najbliższym przyjaznym terminie. Warto dodać, że często wykonuję sesje plenerowe na terenie tych najpiękniejszych miejsc. Lubię wykorzystywać ruch miejski Krakowa do fotografii ulicznej (street foto) i do fotografii portretowej, gdyż miejsca takie są doskonałym kontrastem do ograniczonych sesji studyjnych. Różna pogoda i sytuacje często wzbogacają moje fotografie, ponieważ jestem w odpowiednim miejscu i czasie. Jako Fotograf z Krakowa lubię pojawiać się na wydarzeniach kulturowych: otwarciach galerii, wystawach czy pokazach mody – to doskonała wizytówka dla miasta, którą trzeba uwiecznić. Nie zapominając o wspaniałym krakowskim sporcie który warto “zamrozić” na  zdjęciach.

Fotograf z Krakowa pozdrawiam.

Zapraszam do obejrzenia galerii moich fotografii portretowych: