Galeria foto

PL216Witamy Państwa i zapraszamy do ogromu fotografii, a szczególnie fotografii ślubnej. Zaszczytem jest uwieczniać tak piękne chwile. Każda Młoda Para ogarnięta blaskiem szczęścia i nieograniczonej miłości, przynosi je ze sobą na cały reportaż. Tworzą go: przygotowania, ceremonia ślubna i plener oraz uczucia, które będą kwitły przez całe ich życie. Fotografia ślubna, jest szczególną fotografią dla mnie najpiękniejszą. Piękno dwóch osób, ich miłość i szczęście zaraża wszystkich.
Pochodzimy z magicznego miejsca u styku kultur – Białegostoku, ale sesję ślubną oraz plener możemy zrealizować z wielką przyjemnością w każdym zakątku świata.

W trakcie uroczystości staramy się nie ingerować w jej przebieg i chwytać te ulotne chwile. Plenerowe sesje ślubne wykonujemy przeważnie w innym dniu niż dzień ślubu. Mamy wtedy więcej czasu, brak stresu, jesteście Państwo bardziej radośni i pozytywniej nastawieni na sesję zdjęciową. Elementów, w których nie zabrakło emocji, prawdziwej miłości, szczerej radości, czaru uczuć, wzruszeń i piękna możecie Państwo zobaczyć na naszej stronie do której serdecznie zapraszamy.

PORTFOLIO:

Prezentacja 1 Prezentacja 7
Prezentacja 2 Prezentacja 8
Prezentacja 3 Prezentacja 9
Prezentacja 4 Prezentacja 10
Prezentacja 5 Prezentacja 11
Prezentacja 6 Prezentacja 12

Multimedia – film&foto
tel. 503 167 695
multimedia@piasta.pl