O nas

Multimedia-film&foto to dynamiczny zespół zajmujący się produkcją reportaży ślubno-weselnych.
Chcemy podkreślić, że wideofilmowanie i fotografowanie to nasza pasja, dlatego możecie być pewni że Wasz film weselny i zdjęcia staną się spojrzeniem na sytuację z nietuzinkową perspektywą.

Nasze produkcje cechuje oryginalność a nas dyskrecja i precyzja działania. Czerpiemy przyjemność z realizacji, dzięki czemu w efekcie otrzymacie film i zdjęcia ślubne, który nie tylko pozwolą wrócić wspomnieniami do dnia ślubu i wesela, ucieszą i wzruszą… jednocześnie prezentują wysoką jakość!

Jeśli liczysz na naprawdę fajne zdjęcia i  film ślubny, z pomysłem oraz dynamiką – to właśnie Tobie polecamy swoje usługi. Naszym klientom proponujemy pełen zakres usług związanych z filmowaniem i fotografią. Działamy dyskretnie i bezszelestnie. Posiadamy uprawnienia do filmowania w różnych obiektach sakralnych. W swoim działaniu wykorzystujemy nowe technologie przy jednoczesnym uszanowaniu tradycji dzięki czemu wiemy jak zachować się podczas każdej ceremonii, jak wtopić się w otoczenie by być nie widocznymi.

Gdzie pracujemy?

A gdzie Państwo sobie życzą? Jesteśmy elastyczną mobilną ekipą… Wyjazdy za granicę nie stanowią dla nas problemu dlatego pracujemy na terenie całej Europy, jednak najłatwiej znaleźć nas w Warszawie i Białymstoku

Wykonujemy usługi na terenie całego kraju!

Multimedia – film&foto
tel. 503 167 695
multimedia@piasta.pl