Obróbka Zdjęć

Zleć obróbkę zdjęć specjaliście z wieloletnim doświadczeniem. Nie masz czasu? Chętnie zrobię to dla Ciebie.

Profesjonalna obróbka zdjęć

Obróbka zdjęć cyfrowych w XXI w. to standardowy proces oraz pewna moda, która przychodzi i odchodzi. W tym przypadku jestem jednak pewien, iż będzie ona tylko ewoluować. W ostatnich latach obróbka zdjęć stała się niesamowicie popularna i wręcz wymagana przez społeczeństwo.

Czym jest obórka zdjęć?

To komputerowe przetwarzanie zdjęć w taki sposób, aby przedstawiały fotografowany obiekt w sposób najkorzystniejszy. Dobrym przykładem jest fotografia portretowa czy fotografia produktowa, gdzie odbiorca ocenia usługę na podstawie obejrzanego zdjęcia. Podobnie jest np. w przypadku ślubów – zdjęcia ślubne decydują, czy fotograf dostanie kolejne zlecenie, czy nie – takie zdjęcia są wizytówką! Obróbka zdjęć jest zatem wymagana z wielu powodów. Konkurencja jej używa i przez to zdjęcia wydają się atrakcyjniejsze – takie czasy – każdy medal ma dwie strony. Obróbka zdjęć często jest procesem czasochłonnym i wymagającym pracy. Jak policzyłem, mnie średnio obróbka jednego zdjęcia, np. ślubnego, zajmuje do 3 minut i wymaga użycia dwóch programów, abym otrzymał końcowy efekt.  Jak więc obrabiać zdjęcia?

To pytanie trudne i łatwe jednocześnie, ponieważ potrzebujesz programu, aby to wykonać. Istnieją darmowe programy oferujące podstawowe funkcje, umożliwiające nałożenie efektu wizualnego na zdjęcie lub jego naprawienie. Ponadto są również, jak zapewne wiesz, programy płatne, np. Adobe Photoshop, kosztujący kilka tysięcy złotych. To najpopularniejszy program, którego dodatkowo nazwa wiąże się z pewnym powiedzeniem. Często spotykałem się z reakcją osoby oglądającej mocno retuszowane zdjęcie, mówiącej – „photoshop”! Oznaczało to obróbkę – i każdy wie, o co chodzi.

Zleć specjaliście obróbkę zdjęć!

Obrabiam profesjonalnie zdjęcia różnego typu. Zapraszam Cię do skorzystania z moich usług! Wykonam obróbkę zdjęć specjalnie dla Ciebie. Pod Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Jeżeli masz jakieś ważne dla Ciebie zdjęcia i chcesz je poprawić, aby pokazać je światu lub zawiesić na ścianie – doskonale trafiłeś/aś.
Oferuję ogólną poprawę wyglądu zdjęcia, wyostrzę, nasycę barwy oraz zwiększę kontrast dla lepszego odbioru. Stosuję swoją autorską obróbkę, która nadaje niesamowitego charakter zdjęciu.

Mogę dla Ciebie wykonać:

 • przerabianie zdjęć kolorowych;
 • przerabianie czarno białych fotografii;
 • częściowa korekta zdjęcia (poprawienie ogólnego wyglądu, np. wyostrzenie lub naprawa defektów);
 • renowacja starych zdjęć i fotografii;
 • archiwizowanie zdjęć (skanowanie do postaci cyfrowej) – zastąp swoje stare pudła zdjęć przejrzystą galerią zdjęć, którą wyświetlisz na każdym cyfrowym urządzeniu;
 • tworzenie stron internetowych oraz galerii zdjęć.

Im większa ilość zdjęć, tym koszta za sztukę maleją. Jeżeli jest coś, co mogę dla Ciebie robić – napisz do mnie! Jeżeli chcesz odnowić swoje stare zniszczone zdjęcia zapraszam tutaj!

Jak efektownie i szybko obrabiać zdjęcia?

W zależności od potrzeby, możesz przeprowadzić proces w dwóch etapach. Pierwszy ma na celu naprawić zdjęcie, a drugi – dodać mu charakteru. Jeżeli zdjęcie początkowo jest poprawnie wykonane, przechodzisz od razu do ulepszenia zdjęcia. Pierwszy etap to doprowadzenia zdjęcia do stanu poprawnej ekspozycji, czyli:

 • wyrównania naświetlenia;
 • usunięcie przepaleń lub niedoświetleń;
 • balansu bieli;
 • wyostrzenia;

Kiedy masz zdjęcie naświetlone poprawnie i wystarczająco ostre, możesz zacząć go ulepszać. Obróbka zdjęć jest stosunkowo łatwa, a wprawa przyjdzie Ci z czasem. Kiedy chcesz uzyskać jakiś efekt, zazwyczaj przesuwasz suwak w prawo lub w lewo wedle własnych gustów – nic prostszego.

Profesjonalna obróbka zdjęć w programie graficznym – ZOBACZ!

Aby zdjęcie lepiej się prezentowało, zwiększ:

 • przejrzystość tego obrazu (ang. Clarity);
 • obowiązkowo nasyć barwy na Twoim zdjęciu oczywiście wszystko w granicach rozsądku;
 • na koniec troszeczkę zwiększ kontrast.

De facto obróbka zdjęć to nie tylko zabiegi retuszujące. Możesz użyć dowolnego filtru, który doprowadzi zdjęcia do żądanego efektu, np. zabarwi zdjęcie na niebiesko lub w stylu czarno-białym. Jeżeli masz jakieś zdjęcie, na którym Ci zależy, a nie chcesz tego robić sam – wyślij zdjęcia mnie, a ja je obrobię profesjonalną za pomocą obróbki cyfrowej. Moje zdjęcia mówią same za siebie! Skorzystaj z mojego wieloletniego doświadczenia i dołącz do grona zadowolonych klientów. Zobacz stare i zniszczone zdjęcia, które odnawiam, wykorzystując programy graficzne. To pełen zakres moich możliwości. Zapraszam Cię do kontaktu ze mną i skorzystania z mojej oferty.

Zapraszam do obejrzenia galerii moich retuszy:

Napisz i zapytaj o cenę za retusz zdjęć: ślubnych, portretowych itp.