Odzyskiwanie usuniętych zdjęć

Skuteczne odzyskiwanie usuniętych zdjęć to proces, który ratuje czasem najważniejsze pamiątki z Twojego życia.

Artystyczna fotografia portretowa

Odzyskiwanie usuniętych zdjęć to proces, który ratuje czasem najważniejsze pamiątki z Twojego życia. Usunięte przypadkowo zdjęcia z przyjęcia, chrztu dziecka, z uroczystości, na których nie ma profesjonalnego fotografa. Awaria sprzętu zdarzyć się może każdemu, tak jak przypadkowe sformatowanie nośnika.

Sam kiedyś padłem ofiarą awarii sprzętowej, w której utraciłem całą zawartość karty pamięci z małego rodzinnego aparatu. Jeżeli Ty też zostałeś dotknięty taką sytuacją, NIE przejmuj się! 90% usuniętych plików da się często odzyskać, choć nie jest to regułą. Pierwszą zasadą jest niepanikowanie i nienadpisywanie nośnika kolejnymi plikami (czyli w przypadku karty z aparatu nie robimy kolejnych zdjęć – po przypadkowym sformatowaniu).

Najbezpieczniej będzie wyłączyć aparat, komputer, wyciągnąć nośnik, z którego zostały utracone pliki. Następnie należy dostarczyć je do mnie lub do innego punktu odzyskiwania danych. Odzyskiwanie usuniętych zdjęć przeprowadzam za pomocą komputera ze specjalistycznym oprogramowaniem. Najnowszej klasy pogramy często pozwalały mi skutecznie odzyskać prawie wszystkie pliki. Odzyskiwanie jest czasochłonne, ale opłacalne – czasem te zdjęcia są bezcenne. Odzyskiwałem pliki z kart pamięci, telefonów, dysków zewnętrznych oraz wewnętrznych (komputerowych), z różnego rodzaju odtwarzaczy mp3 oraz zarysowanych płyt.

takie zdjęcie odzyskałem z sformatowanej karty.

Skuteczne odzyskiwanie usuniętych zdjęć

odzyskiwanie usuniętych zdjęć

Sprawdź ceny tej usługi.
O
dzyskiwanie usuniętych zdjęć pozwoli Ci nie martwić się i spać spokojnie, kiedy ja będę wykonywał dla Ciebie tę pracę. Przykładam się do tego z najwyższą starannością i zaangażowaniem, bo wiem, co to za strata, gdyż kiedyś sam jej doświadczyłem. Od dziś, kiedy już wiesz, że taka możliwość istnieje, nawet po sformatowaniu nośnika nie musisz się już przejmować. Teraz po takim wypadku możesz zachować spokój i skontaktować się ze mną.