Promocja

PL105

 

Promocja nr 1:
W PAKIECIE TANIEJ – KOMPLET USŁUG

Decydując się na pakiet usług foto – video, wykonany w całości wszyscy nasi klienci otrzymują 400 złotych rabatu !

Promocja nr 2:
SŁUŻBA MUNDUROWA – PAKIET USŁUG JESZCZE TANIEJ

Specjalnie dla służb mundurowych, które ze względu na swoje działania mogą liczyć na dodatkowe przywileje. Materiały foto-video z mundurem w tle zawsze wyglądają atrakcyjnie! Aby otrzymać atrakcyjny rabat, wystarczy spełnić dwa z  poniższych warunków:
1. Jedna ze stron (Pan Młody lub Panna Młoda) pracuje czynnie w jednej ze służb mundurowych: policji, straży miejskiej, służbie więziennej, straży granicznej, polskich siłach powietrznych
2. W trakcie organizowanej uroczystości będzie bawić się w umundurowaniu przynajmniej 5 czynnych funkcjonariuszy jednej z wyżej wymienionych służb

Pełen pakiet usług foto-video (zgodnie z ofertą) tańszy o 500 zł!

Promocja nr 3:
W DNI POWSZEDNIE I NIEDZIELE 50% RABATU

Oferta skierowana jest do wszystkich naszych klientów, którzy planują zorganizować najważniejszy dzień swojego życia w innym dniu, niż sobota. Jeżeli więc Państwa uroczystość odbędzie się w przedziale dni poniedziałek – piątek lub w niedziele, poszczególne usługi będą tańsze o 50%!

Promocja:

  • nie łączy się z innymi promocjami („W pakiecie taniej”, „Służba Mundurowa”)
  • nie dotyczy świąt (narodowych / Kościelnych) ustawowo wolnych od pracy, wypadających w ww. dniach tygodnia (pon-pt., niedziela)

Promocja nr 4:
DOBRE POMYSŁY W CENIE – SESJA ZDJĘCIOWA ZUPEŁNIE ZA DARMO

Większość profesjonalistów ceni dobre pomysły.
Jeżeli planujecie nietypową sesję zdjęciową, połączoną z wyjazdem w nietypowe miejsca w kraju bądź świecie – to dobrze trafiliście! Nagradzamy Waszą inicjatywę – gdy te plany zostaną przez nas zaakceptowane – usługa fotograficzno-filmowa podczas dodatkowej sesji  będzie dla Was całkowicie darmowa!

Nasze warunki:

  • dobrynietypowy pomysł na lokalizację sesji
  • opłacenie kosztów podróży fotografa i operatora video

„Dobre pomysły w cenie – sesja zdjęciowa zupełnie za darmo” nie łączy się z innymi promocjami. Aby z niej skorzystać, wystarczy poinformować nas mailowo opisując planowaną sesję. Akceptacja nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania wiadomości.
Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego

Promocja nr 5:
PROMOCJA WIOSENNA!

10% Rabatu dla pierwszych siedmiu klientów na wszystkie rodzaje umów. Promocja trwa do 31.04.2020 r.

Multimedia – film&foto
tel. 503 167 695
multimedia@piasta.pl