Renowacja starych fotografii

Renowacja starych fotografii jest zabiegiem, który przywróci zniszczonym zdjęciom ich dawny wygląd.

Szybka renowacja starych fotografii

Stare fotografie to na pewno kawałek historii Twojej czy kogoś z Twoich bliskich, skrawek Twojego życia. Często zrobione w latach słabo rozwiniętej fotografii, gdy papiery fotograficzne były nietrwałe i często nie było na nich kolorów. Zdjęcia nie przetrwały próby czasu i straciły na swojej czytelności. Jeśli posiadasz stare fotografie – zniszczone, podarte, pobrudzone lub wyblakłe, nie mające już dawnej świetności – pomogę Ci je odzyskać. Stare zdjęcia portretowe to żaden problem! Zajmuję się renowacją starych zdjęć najczęściej czarno-białych, sepia i często niemających jakiegoś fragmentu, przeszły przez wiele rąk i przeleżały wiele lat. Postaram się dla Ciebie sprawić, żeby twarze były znowu rozpoznawalne, jasność odpowiednio dobrana, zwiększyć kontrast, by zdjęcie nabrało życia a jak trzeba zabarwię zdjęcie w naturalny dla niego sposób. Renowacja starych fotografii – Rzeszów. Mieszkam właśnie w tym mieście i najlepszym rozwiązaniem byłoby dostarczenie mi starych zdjęć osobiście.

Każdy z nas ma na pewno zdjęcia naszej bliskiej czy dalszej rodziny, przyjaciół,  jakieś ciekawe zdjęcie z przed lat –   starego rynku czy miejsca, w którym teraz stoi jakaś budowla. To wspaniałe pamiątki, które nie zdały egzaminu czasu. Na szczęście, nie musisz się przejmować i martwić, że to ujęcie zostanie utracone. Odtworzę je dla Ciebie w jak najwierniejszy sposób, by zdjęcie wyglądało jak w chwili zrobienia, a nawet lepiej – technologia poszła przecież na przód.

Wykonać mogę dla Ciebie m.in. :

  • cyfrową renowację fotografii (usunięcie wszystkich skaz i naprawa uszkodzeń, brakujących fragmentów);
  • odbarwianie zdjęć, wyrównywanie kolorystyki zdjęć;
  •  kadrowanie, powiększanie, zwiększenie kontrastu, ostrości, kolorowanie zdjęć czarno-białych;
  •  skanowanie w wysokiej rozdzielczości zdjęć (albumów) i wydruk na różnych formatach;
  •  wywołanie odbitek w ilości, jaką potrzebujesz, oddanie cyfrowej wersji zdjęcia;
  •  jeżeli szukasz czegoś, czego tu nie zawarłem – skontaktuj się.

Renowacja starych fotografii – Zwróć życie swoim zniszczonym fotografiom.

Renowacja zdjęć dotyczy nie tylko starych fotografii, ale i współczesnej. W renowacji zdjęć kolorowych najczęściej usuwam efekt czerwonych oczu, wyostrzam zdjęcia, nasycam barwy i dodaję kontrastu.

Dobra Renowacja zdjęć to proces składający się z wielu skomplikowanych czynników. Potrafię usunąć zagięcia, rozdarcia, dziury, zabrudzenia, stare pieczątki i wszelakie skazy, plamy, kurz, odciski palców.
Renowacja starych fotografii – cennik.

Zapoznaj się z galerią renowacji starych fotografii, jaką oferuję – i zapraszam do kontaktu ze mną.

 

Zapraszam do obejrzenia galerii moich renowaccji fotografii: