Renowacja starych zdjęć

Mocna renowacja starych zdjęć i renowacja zdjęć współczesnych opierają się na tych samych procesach naprawczych, których celem jest przywrócenie zdjęciu wyglądu oryginalnego, a czasem nawet lepszego.

Artystyczna Renowacja zdjęć

poprzez zastosowanie nowatorskich filtrów czy sposobów obróbki zdjęć. Czym jest renowacja starych zdjęć? To proces cyfrowy, który stosuję w profesjonalnym programie graficznym, aby odtworzyć oryginale partie zdjęcia, utraconego wcześniej z jakichś powodów. Dawne zdjęcia wywoływane były na słabszych materiałach niż obecnie, przez co nie przetrwały próby czasu. Upływ wielu dekad, zmienna temperatura czy wilgotność są bezlitosne wobec Twoich pamiątek – ale ja mogę im dać nowe życie. Jeżeli chcesz, abym odnowił Twoje zdjęcie – napisz do mnie!

Dlaczego potrzebujesz renowacji zdjęć?

  • Twoje zdjęcie jest podarte lub nie posiada fragmentu obrazu.
  • Twoje zdjęcie jest nieczytelne, nieostre.
  • Zdjęcie posiada skazy (plamy, grzyby, przypalenia, itp.)
  • Zdjęcie ma pieczątkę, która szpeci cały obraz.
  • Twoje zdjęcie jest wyblakłe.
  • Twoje zdjęcie jest wykrzywione i zdeformowane.

Po wielu latach takie defekty często są nieuniknione. Jest to wynikiem tego, w jaki sposób tworzono zdjęcia w tamtych czasach, jakich używano papierów. Metody wywoływania zdjęć nie były tak doskonałe jak teraz. Takich zdjęć nie da się naprawić w tradycyjny sposób, ale tutaj przychodzi mi z pomocą technika komputerowa. To za jej pomocą jestem w  stanie przeprowadzić proces, jakim jest renowacja starych fotografii. Ta technika pozwala niemal na wszystko! Z racji, że jestem fotografem, a nie grafikiem – usuwam wszystkie defekty w taki sposób, aby zdjęcie nadal wyglądało poprawnie, jak i oryginalnie, a nie przypominało grafikę.

renowacja starych zdjęć

Jak wygląda renowacja starych zdjęć?

Najwierniejsza renowacja starych zdjęć – napraw swoje bezcenne pamiątki.

szybka renowacja starych zdjęć

Pęknięcia, braki fragmentów zdjęcia, rysy, dziury w zdjęciach – nie są mi obce i naprawiam je od wielu lat. Używam do renowacji zdjęć specjalnego programu graficznego, za pomocą którego przywrócę dawną świetność Twojemu zdjęciu, Twoim pamiątkom.

Zrób prezent swoim bliskim i wykonaj renowację ich starego zdjęcia.

Taki prezent to wspaniała rzecz! Stare, porzucone na strychu zdjęcia, częściowo zapomniane mogą stać się teraz wspaniałym prezentem. Będzie on przypominał Twoim rodzicom lub dziadkom o latach młodości czy o dniu ślubu. Odnowione zdjęcie będzie doskonale komponowało się w ramce na ścianie. Wróć wspomnienia Twoim bliskim za pomocą renowacji zdjęć u mnie. Zapraszam!

Zapraszam do obejrzenia galerii moich renowacji starych zdjęć:

Napisz i zapytaj o cenę: