Współpraca

Czy będziemy współpracować? Chcesz się czegoś nauczyć?

Lubię pracę z ludźmi tak, jak ich fotografować. Fotografia ludzi jest to najwspanialsze zajęcie, nie do końca przewidywalne, ale satysfakcjonujące. Zawsze jestem wyrozumiały i daję szansę każdemuJestem otwarty i  chętnie nawiąże współpracę z nowymi osobami działającymi w mojej branży lub nawet spoza niej. Z  modelkami, modelami, fryzjerami i wizażystami, również ze stylistami i projektantami, nie pomijając innych fotografów. Pracuję najczęściej na terenie całego województwa małopolskiego, na terenie całej polski i poza granicą.

Podejmę współpracę w różnych dziedzinach fotografii; mogę wykonać m.in. zlecenia reklamowe, reportażowe, studyjne i ślubne – zawsze do usług. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy jakimś zleceniu – dobrze trafiłeś/aś. Jeżeli szukasz drugiego fotografa, to możesz śmiało zapytać o termin. Brakuje Ci dodatkowych rąk do pomocy z oświetleniem? Wykorzystaj moje doświadczenie i wiedzę. Udzielam również lekcji z podstaw fotografii – jeżeli chcesz nauczyć swoje dziecko czy bliską Ci osobę fotografii, chętnie udzielę lekcji połączonych z praktyką.

To doskonały prezent! Zapytasz: dlaczego ja a nie inni, Ponieważ to moja pasja i kocham to, co robię. Ponadto posiadam wieloletnie doświadczenie oraz jestem absolwentem studium fotograficznego, gdzie parę lat sumiennie pracowałem pod okiem profesjonalistów. Często zdarza się, że osoby, z którymi pracuję, zaprzyjaźniają się ze mną – to skutek dobrych relacji jakie mam z ludźmi.

 

Lista osób i firm, z którymi współpracuję w ostatnim czasie:

BrygadaHTML
Balumi
Zespół Toxic
Wdproductions
To tylko wycinek osób które
Zaufało mojej pracy i kreatywności.

Zobacz mój profil w serwisie MaxModels i sprawdź moje opinie innych klientów na temat fotografii jaki i przebiegu całej sesji.